VIDEO: První větší soustředění absolvovala přípravka s kombinovaným programem

13. 11. 2023by Michal Heřman

Od pátku do neděle byli kluci a holky z mladší přípravky na podzimním soustředění. Na táborové základně Mrhal, která patří DDM České Budějovice, si užili tři dny plné her, soutěží a sportu.

Soustředění se zúčastnila vzhledem k nemocem či jiným aktivitám jen zhruba polovina týmu. I tak ale bylo nejen o zábavu postaráno. „Pro děti jsme si připravili plno aktivit, jelikož předpověď počasí nám moc nepřála. Nakonec ale pršelo jen část pobytu, takže jsme si užili jak indoorové, tak i outdoorové aktivity. Došlo samozřejmě na fotbálek, několikrát jsme byli na výšlapu, hráli basketbal nebo deskové a karetní hry, bludiště a dovednostní soutěže. Večer se promítala pohádka. Jestli ne pro všechny, tak pro naprostou většinu šlo o první akci podobného typu. Sice za sebou máme už několik přespávaček, na tři dny jsme ale vyrazili poprvé a musíme říct, že si to děti užily naplno. Snad jen dvakrát si někdo vzpomněl na maminku a tatínka…,“ říkají v hodnocení s úsměvem trenéři. „Děkujeme všem za účast, podle nás šlo o velmi povedenou akci, jelikož si děti vyzkoušely nejen pobyt bez rodičů, ale hlavně i tvoření vzájemných kamarádství a zábavy na pokojích. A o to nám šlo hodně.“

Pár fotografií z akce je na klubové Zoneramě nebo FB a IG.

Mladší přípravka nyní dojede podzimní část sezony, ve které ji ještě čekají kromě tréninků dva turnaje. V soutěži má pro podzim dohráno.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022