OHLAS: Mladší přípravka v domácí derniéře inkasovala devět gólů

Do konce podzimní části sezony 2023/2024 sice zbývají ještě tři zápasy, mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice se ale již na domácím hřišti neukáže. V podzimní domácí derniéře prohrála s SK Slavia České Budějovice 3:9.

Utkání šestého kola českobudějovického okresního přeboru skončilo rozdílem šesti branek. Jak domácí, tak i hosté, předvedli slušný výkon a pro přítomné rodiče připravili několik povedených fotbalových akcí. Hrálo se v pohoodvé atmosféře a za příjemného počasí.

„Výsledek a vítězství soupeře je zcela zasloužené. My jsme sice měli výborný vstup do zápasu, prvních pět minut patřilo nám, jenže pak se prosadil soupeř a naše kluky to prakticky položilo, což byla velká škoda. Výsledkem byl poločasový rozdíl 0:4. O přestávce jsme kluky zkusili namotivovat, aby si zápas šli více užít. Zvýšený hlas pomohl a ve druhé půli jsme si konečně vytvořili i šance. Proměnili jsme bohužel jenom tři, kdy dva góly dal Davídek Kouba a jeden Domík Heřman. Zápas bychom mohli zhodnotit na dvě části. První poločas nám v celkovém pohledu nesedl, druhý už byl výrazně lepší. Nyní nás čekají tři venkovní duely, jako první příští pátek v Trhových Svinech, následně pojedeme do Boršova a na Dynamo. Slavii děkujeme za pohodový zápas a gratulujeme k výhře. Chceme ještě poděkovat Matymu Kučerovi, který do utkání zasáhl alespoň jako brankář, i když celý týden marodil. Týmu výrazně pomohl,“ řekli po utkání trenéři mladší přípravky.

TJ Slavoj Ledenice – SK Slavia České Budějovice 3:9 (0:4)

Branky Ledenic: Kouba 2, Heřman. ŽK: 1:0 (8. Heřman)

Ledenice: Kučera – Feitl, Čížkovský, Heřman, Pejša, Kesl, Teráz, Hruška, Kouba, Šťastný, Majer

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022