VÝZVA: Hledáme další trenérské asistenty ke kategorii mladší přípravka

Fotbalový klub TJ Slavoj Ledenice zažívá boom v mládežnicích kategoriích. A i díky tomu hledá posily k mužstvu mladší přípravky, konkrétně trenérské asistenty na tréninky. Jedná se o ročník složený z hráčů 2015, 2016 a 2017.

Kvalitní a dostatečné trenérské obsazení je základ pro správný vývoj hráčů a hráček ve všech mládežnických kategoriích. A jelikož se pro sezonu 2023/2024 sešel v mladší přípravce silný ročník (cca 23 dětí), potřebuje současný trenérský tým pomoci. Hledají se tak další amatérští sportovní trenéři. Zájemci mohou být samozřejmě i z řad rodičů nebo široké veřejnosti, kteří se fotbalu doposud až tolik nevěnovali. Fotbalová stránka bude na současných trenérech, na případných zájemcích by byla obecná sportovní a pohybová průprava. Nezbytná podmínka je vřelý a kladný vztah k dětem a nadšení pro sport (pozn.: nejde o honorovanou pozici).

Pro další informace pište na mail michal@tjslavojledenice.cz 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022