Škoda, že jsme neudrželi start do druhého poločasu, říká Hinterhölz

Dorost TJ Slavoj Ledenice sahal v utkání s Novými Hodějovicemi jak po bodu, tak i po třech. Nakonec nemá nic, jelikož soupeř dvěma slepenými góly rozhodl zápas v samém závěru – 2:3. Utkání hodnotí krajní záložník Jan Hinterhölz.

Honzo, zhodnoť zápas s Hodějovicemi.
Do zápasu jsme nastoupili v téměř plné sestavě. Soupeř nás přehrával od začátku díky skvělým kombinacím, ale naše obrana soupeře dlouho nepustila do vyložené šance. Gól hosté dali až ve 32. minutě. Tohle nás nepotopilo a dokázali jsme během minuty vstřelit vyrovnávací gól, který vstřelil náš nejlepší střelec Franta Kouba.

Pak se vám povedl start do druhého poločasu. Jen tomu chyběl gól…
Po poločase bylo skóre vyrovnané. Start druhého poločasu se nám podařil, drželi jsme soupeře dlouho na jeho půlce a přehrávali jsme ho. V posledních deseti minutách ale bohužel padly dvě branky do naší sítě. V poslední minutě jsme vybojovali penaltu, kterou nekompromisně proměnil Matouš Ochozka. Po bojovném výkonu jsme podlehli soupeři 2:3.

Se svým výkonem jsi spokojen?
Většinu zápasu jsem hrál na pozici krajního záložníka. Po celý zápas jsem byl na tom fyzicky dobře a svůj výkon hodnotím pozitivně. Pomohl jsem přihrávkou na vyrovnávající branku. Byla to moje třetí asistence za tuto sezonu.

A co říkáš na atmosféru zápasu a kabiny?
Před zápasem byl v kabině velký klid. A to i po půli, než náš kapitán to ticho probudil svým proslovem k zápasu, a co můžeme vybojovat, když nepolevíme. Bylo vidět, že pozici kapitána si opravdu zaslouží. Snažil se nám promluvit do duše a pomohlo to. Na tribunách a okolo hřiště se přišlo podívat spoustu diváků, kteří nás táhli dopředu. Moc děkujeme za podporu a moc si jí vážíme.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022